Kierownik Działu Logistyki

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem działu logistyki, w tym zamawianie materiałów, wysyłka wyrobów i magazyny, w sumie około 20 osób,
  • Tworzenie, optymalizacja oraz nadzór nad procesami logistycznymi,
  • Odpowiedzialność za efektywność pracy działu, m.in. terminową realizację zamówień klientów, poziom zapasów oraz kosztów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i wdrażania usprawnień,
  • Doświadczenie w pracy z systemem MRP,
  • Praktyczna znajomość systemu WMS,
  • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w realizację zadań i celów,
  • Orientacja na Klienta, otwartość i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania zespołu, nastawienie na współpracę i ciągłe doskonalenie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Naszym kandydatom oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni