Manager ds. E-commerce

Miejsce pracy: Bydgoszcz (możliwość pracy częściowo zdalnie)

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój e-sklepu oferującego produkty naszej firmy w sprzedaży internetowej, realizację celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie sprzedaży kluczowych asortymentów oraz monitorowanie i rozliczanie efektów sprzedażowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwijanie i sprzedażowe wykorzystywanie potencjału naszych produktów w ofercie sprzedaży on-line,
  • Nadzór oraz projektowanie kampanii e-commerce ze szczególnym uwzględnieniem pozyskiwania nowych klientów,
  • Przygotowywanie analiz i raportów w zakresie wdrażanych projektów oraz odpowiedzialność za nie,
  • Zarządzanie i rozwój sklepu internetowego do realizacji planów sprzedaży dla produktów z kluczowych asortymentów firmy,
  • Optymalizacja współczynników konwersji procesów e-commerce,
  • Monitorowanie, badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji w obszarze e-commerce,
  • Zarządzanie budżetem e-commerce.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży e-commerce,
  • Doświadczenie w samodzielnym administrowaniu sklepu internetowego,
  • Doświadczenie w pracy w e-commerce z modelami rozliczeniowymi CPA, CPS, CPC, Marketing Automation oraz innych działaniach optymalizujących konwersje,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-commerce,
  • Samodzielność i umiejętność priorytetyzacji zadań i projektów,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • Umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania z dużych zbiorów liczb dostarczanych przez narzędzia analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień SEM, SEO, UX Design, Mobile Marketing,
  • Wyższe wykształcenie,
  • Doświadczenie w e-sprzedaży produktów przemysłowych i znajomość jednej z branż takich jak automotive, budowa maszyn i urządzeń, rolnictwo będą dodatkowymi atutami.

Naszym kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • świadczenia socjalne
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość współpracy na zasadach B2B

Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A., 85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac” lub na e-mail: kadry1@stomil.bydgoszcz.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ofert.

Informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Co mówią o nas inni